Odpylacz przelotowy

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu asortymentowi w postaci worków filtracyjnych z różnych materiałów także o innym wymiarze i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w wszystkiej gałęzi przemysłu, w jakim żyje problem z złym powietrzem powstającym w toku przemysłowym.

Hear Clear ProHear Clear Pro 2. Labākais dzirdes aparāts

Bardzo przystępne - filtry modułowe, które traktowane są zwłaszcza w sferze drzewnej i meblarskiej, znacznie dobra spełniają naszą pracę i przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prostej ofercie jesteśmy również wielkie firmy modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak również małe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów wyróżniają się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do suchych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z pomocy na prostą strukturę stanowią poważną powierzchnię filtracyjną.

Znacznie silna gama proponowanych odpylaczy daje nam dobry dobór maszyny do spraw konsumenta. Dużo wiedz o swej możliwości można przyjąć na własnej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są łatwe w grupie przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry pochodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do poznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie i w Twojej firmie wykonanie i uzna utrzymać w nim czystość, natomiast w toku zimy w zespole recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.