Comarch cdn xl business intelligence

Program comarch xl jest toż zwiększony system klasy ERP działający i ułatwiający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest wciągane w rożnych wielkościach firmach, poczynając z najmniejszych, kilkuosobowych do dużych korporacji posiadających wiele oddziałów na wszelkim świecie.

Główne zalety oprogramowania tej kategorii są znane w przyszłych dziedzinach prowadzenia przedsiębiorstwa: - obsługa i rozliczenia księgowe, - gospodarka oraz wydawanie stanem magazynowym, - obieg prywatny i fizyczny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz kierowanie relacjami z klientem końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl ukazuję się bardzo rozbudowanymi ofertami oraz posiada budowę modułową. Stosuję to ogromne możliwości budowania rozwiązania dobranego do pewnych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w regiony, które logicznie łączą funkcjonalności, które współpracują ze sobą. System spółki comarch jest pasowany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest prawdziwą analizą wszystkich procesów a dodatkowo potrzeb danej działalności. Dzięki temu rozwiązanie umożliwia na uzyskanie dużej wydajności w gronie. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję również sposób w standardzie SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa następnie w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten styl dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie osiąga konieczności inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi oraz życia oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Powodują one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców kiedy i zamienniki. Mienie nowych wersji technologicznych idzie na dostosowanie oferty biura do odbiorcy zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest pobierany w ponad 5000 przedsiębiorstw w całej Polsce. Największe branże stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna oraz automatyka. Najwięksi klienci to: - Kupiec - VOX składy budowlane